سرشورسرشور

واحدهای شستشو یا سرشور برای مشتری و آرایشگر بیش‌ترین راحتی را دارد. به دلیل وسایل ماساژ ویژه و بالشتک که قابل تنظیم هستند، مشتریان شما در سالن شما احساس عالی می‌کنند.

 سرشور آرایشگاهی با کیفیت خوب با کیفیت خدمات سالن آرایشگاهی شما سازگاری دارد.
همه صندلی‌های ما با وعده‌های کیفیت ما به بازار عرضه میشوند. این تعهد به کیفیت مبتنی بر یک سیستم کنترل کیفیت، متشکل از تابع، طراحی، کیفیت و خدمات است. به همین دلیل است که در هر صندلی شامپو، چهار مقدار زیر را خواهید یافت:

کاربرد
طراحی از کارکرد پیروی می‌کند. ترکیبی از یک صندلی شامپو با سینک، انواع مختلفی را برای اطمینان از تجربه مشتری در سالن آرایشگاه ارائه می‌دهد. بخش توسعه ما به طور مداوم تلاش می‌کند تا عملکرد سرشورها را بهبود بخشد. نتیجه یک سرشور استفاده آسان با بسیاری از قابلیت‌های امتحان شده و تست شده است. طراحی هوشمند نه تنها یک فضای داخلی آسان را تضمین می‌کند، بلکه همچنین هر تعدادی از قطعات صندلی شامپو نیز را تضمین می‌کند.

 

طراحیکارایی ثابت شده، کار با مو بر روی سرشور را تسهیل می‌کنند - طرح‌های نوآورانه و مدرن ما تضمین می‌کنند که سرشورها نیز در سالن‌های آرایشی بسیار تسهیل دهنده می باشند. این امر با توسعه محصول مداوم و طیف وسیعی از پارچه‌های چرم و لوازم داخلی امکان پذیر می‌شود. با انواع روکش های چرم صندلی‌ها و طرح‌های مختلف، سرشورها را می توان با هویت سازمانی و یا رنگ مورد علاقه ی خود تطبیق داد. این کار به سالن های آرایشگاهی اجازه می‌دهد تا یک تصویر منسجم را از شما در ذهن مخاطب سالن آرایشگاهی شما مجسم شود.

 

کیفیتکیفیت صندلی های ما تضمینی برای تمامی مشتریان می باشد. از تاسیس یک کارگاه کوچک در سال 1382 تا تجارت بین‌المللی امروز، ما همیشه برای این اصل صادق بوده‌ایم. به عنوان بخشی از مدیریت کیفیت ما، یک اصل صفر - خطا را ایجاد کردیم که تضمین می‌کند سرشورهای ما که دریافت می‌کنید با بالاترین کیفیت، اجزای با کیفیت بالا و روکش صندلی‌ها برجسته شناخته می‌شوند. برای تکمیل فرآیند تضمین کیفیت، سرشورهای آرایشگاهی ما باید متذکر شویم که محصولات سرشور ما دارای استاندارد DIN EN ISO ۹۰۰۱ هستند.

 
خدمات


استفاده بهینه از سرشور برای ما بسیار مهم است. به منظور تضمین این امر در تمام زمان‌ها، ما مشاوره‌های فردی در نمایشگاه خود و همچنین خدمات تعمیر عمومی ارائه می‌کنیم. همانطور که سرشورها منحصرا در ایران تولید می‌شوند، ما کوتاه‌ترین زمان ممکن را در صنعت ارائه می‌کنیم.

 

سرشورهای فاپکو با طراحی هوشمندانه


از طراحی برای تولید سرشورها، تمرکز ما بر ارائه آسایش برای کارکنان و مشتریان است. طراحی پیمانه‌ای(ماژولار) همه سرشورها به آن‌ها اجازه می‌دهد تا به هر چند روش بسط داده شوند. بنابراین می‌توانید مدل صندلی‌های موجود را تغییر دهید.