صندلی برقی و صندلی کوپصندلی برقی و صندلی کوپ

اگر به دنبال آسایش و رضایت مشتریان خود هستید صندلی های برقی فاپـکو پیشنهاد ویــژه ما و انتخاب ایده آل شماست. این صندلی ها مانند سایر محصولات مجموعه فاپـکو ، عـلاوه بـر طراحی بی نظیر و هوشمندانه دارای نشیمن بسیار راحت بوده و مطابق با استـاندارد هـای تعریف شـده، تعبیه شده است

صندلی برقی


اگر به دنبال آسایش و رضایت مشتریان خود هستید صندلی های برقی فاپـکو پیشنهاد ویــژه ما و انتخاب ایده آل شماست. این صندلی ها مانند سایر محصولات مجموعه فاپـکو ، عـلاوه بـر طراحی بی نظیر و هوشمندانه دارای نشیمن بسیار راحت بوده و مطابق با استـاندارد هـای تعریف شـده، تعبیه شده است. از جمله مشخصات فنی این صندلی ها میتـوان به مـوارد زیر اشاره نمـود :چـرم مورد استفاده در این صندلی ها از نـوع چـرم هـای تـنـفـسـی است که دراثر نشستـن طـولانـی مدت ، سبب تعرق و ایجاد حساسیت نمی گردد.رنگ چرم هـای مصرفی با توجه به علایق و سلایق مشتریان عزیز در 50 رنگ مخـتلـف قـابـل اجرا است.چرم ها از بالاترین کیفیـت برخوردار بـوده و در برابرسایش و ضربه مقاوم است بطوریکه به مدت 5 سال شامل گارانتی میباشد.جنـس فـوم مصرفی از بهـتـریـن نـوع فـوم فشـرده سـرد می باشد که طی استفاده بلند مدت تغییر شکـل نمیدهد.دیگر ویژگی قابل توجه این صندلی ها دارا بودن دو موتور مجزا با قدرتN 8000 است که حرکت آن توسط موس کنترل می شود. از آپشن های افزودنی و کـاربـردی ایـن محصولات امـکـان افـزودن کنترل از راه دور توسط ریموت و نصب ماساژور درون صندلی است که با توجه به درخواست مشتری تولید می شود.دارای شاسی فولادی سنگین و مستحکمی است که مانع تکان خوردن ولرزش صندلی هنگام کار می گردد.به دلیل نوع متمایز شاسی صندلی و نحوه قرار گیری مـوتـور در شاسی ارتفاع پایه این صندلی ها در مقایسه با سایر صندلی های عـرضـه شـده در بـازار، در انـدازه بیـشـتری قابل تغییر است که هنگام رسیدن به حداکـثـر ارتـفـاع ،حرکت توسط قطع کن اتـوماتیک متوقف می شود، همچنین با تنظیـم زاویـه پشتی و پشت پایی از این صنـدلی ها می تـوان به عنـوان تخـت استفـاده نمـودبعلاوه در بعضی نمونه ها ارتفاع دسته هایی صندلی نیز قابل تغییر است. دارا بودن زیرسری متحرک دو محوره که جهت سهولت در استفاده با توجـه بـه نحـوه قرارگیـری سـر در زوایـای مخـتـلف قابل تغییر است. بدنه فلزی صنـدلی ها در دو رنـگ کـوره ا ی سفـیـد و مشکی بـوده ولیکن بنابر نیاز مشتری برای ایجاد هارمونی رنگ در سالن مد نظر و افـزایش جلـوه آن ، رنگ بدنه در فرآیندآبکاری به طلایی و نقره ای قابل تبدیل است . پوشش فلزی از استحکام بالایی برخورداربوده و در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم است. بـرای حفظ آراستگی ظاهری،دوخت و برش روکـش های صندلی توسط دستـگـاه های به روزCNC با دقـت و ظرافـت بـالا انـجـام می شـود.


صندلی کوپ


صندلی یکی از لوازمی است که باید در ساخت و طراحی آن استانداردها ، نکات ایمنـی و حـفـاظـتـی رعایت شود.ازویژگی یک صندلی استاندارد این است که در گردش خون به سمت اعضای پایـین تـر بدن اختلال ایجاد نکند،حفظ یا تغییر وضعیت به آسانی صورت گیرد، تکیه گاهی برای ستـون فـقـرات داشته باشد و سطح آن اصطکاک لازم برای جلو گیری از لغزش و سرخوردگی داشته باشـد . دسـتـه صندلی می تواند ماهیچه گردن و شانه را محافظت کند و به عنوان تکیه گاهی برای بلند شـدن مورد استفاده قرار بگیرد صندلی یکی از لوازمی است که باید در ساخت و طراحی آن استانداردها ، نکات ایمنـی و حـفـاظـتـی رعایت شود.ازویژگی یک صندلی استاندارد این است که در گردش خون به سمت اعضای پایـین تـر بدن اختلال ایجاد نکند،حفظ یا تغییر وضعیت به آسانی صورت گیرد، تکیه گاهی برای ستـون فـقـرات داشته باشد و سطح آن اصطکاک لازم برای جلو گیری از لغزش و سرخوردگی داشته باشـد . دسـتـه صندلی می تواند ماهیچه گردن و شانه را محافظت کند و به عنوان تکیه گاهی برای بلند شـدن مورد استفاده قرار بگیرد صندلی های آرایشگاهی دارای طرح ها و انواع گوناگونی هستند . دسته ای از این صندلی هـا کـوپ ها هستندکه در آرایشگاه های زنانه،مردانه ،سالن های آرایشگاهی ،آموزشگاه های آرایش و پیرایش برای کوتاهی مو و شینیون و...مورد استفاده قرار می گیرد.مـواد بکار رفته مانند سایر محصولات تـولیـدی مجموعه درجه 1 و مرغوب است که با استفاده طولانی مدت و بـا گذشت زمـان از کیـفـیـت آنـهـا کاسته نمی شود و کارایی خودرا از دست نمی دهـد. فوم بکار رفته از نوع سرد و چرم آنها تنـفـسـی قابل شست و شو و دارای تنوع رنگ طبق سلیقه مشتری می باشد.پایه صنـدلی هـای کـوپ بـنـا بـه درخواست مشتری میتواند ثابت یا چرخ دار باشد و بـا توجه بـه مدل آن ها در شکلهای مربع،8ضلعی و دایره ای قابل اجراست . اسکلت فلزی استفاده شده در کـوپ ها مقاومت دوچندان به این محصول بخشیده است.در برخی از نمونه ها مکانیزم دوحالته تعبیـه شـده که امکان تغییر زاویه را به صنـدلی می دهد همچنین برای راحتی بیشتر فـرد استفـاده کننده زیرپایی تعبیه شده است.جک به کار رفتـه در این کوپ ها در دو نوع پدالی و یا دستی خارجی می باشدکه امکان تنظیم ارتفاع را برای کاربر فراهم می آورد همچنین مجهز به قفل کن حرکتی می بـاشـنـده فردپس از تنظیم حالـت دلخـواه و ارتفـاع صندلی در اندازه مناسب آن را به حالت استپ در آورده نا از حرکت اضافی جلوگیری به عمـل آیـد برش و دوخت روکش صندلی های کوپ توسط دستگاه CNC انجام میشود تا زیبایی ظاهری صندلی را دوچندان کند.