صندلی برقی کد 102

10,600,000 تومان

کد محصول: 102

وضعیت: موجود

توضیحات کوتاه محصول

صندلی برقی کد 102 از جمله محصولات محبوب تجهیزات آرایشگاهی فاپکو می باشد. قیمت مناسب این صندلی برقی باعث شده در بین آرایشگاه داران جایگاه ویژه ای پیدا کند.

اطلاعات جامع

توضیحات کامل در پایین صفحه

اگر به دنبال آسایش و رضایت مشتریان خود هستید صندلی های برقی فاپـکو پیشنهاد ویــژه ما و انتخاب ایده آل شماست. این صندلی ها مانند سایر محصولات مجموعه فاپـکو ، عـلاوه بـر طراحی بی نظیر و هوشمندانه دارای نشیمن بسیار راحت بوده و مطابق با استـاندارد هـای تعریف شـده، تعبیه شده است
اگر به دنبال آسایش و رضایت مشتریان خود هستید صندلی های برقی فاپـکو پیشنهاد ویــژه ما و انتخاب ایده آل شماست. این صندلی ها مانند سایر محصولات مجموعه فاپـکو ، عـلاوه بـر طراحی بی نظیر و هوشمندانه دارای نشیمن بسیار راحت بوده و مطابق با استـاندارد هـای تعریف شـده، تعبیه شده است. از جمله مشخصات فنی این صندلی ها میتـوان به مـوارد زیر اشاره نمـود :چـرم مورد استفاده در این صندلی ها از نـوع چـرم هـای تـنـفـسـی است که دراثر نشستـن طـولانـی مدت ، سبب تعرق و ایجاد حساسیت نمی گردد.رنگ چرم هـای مصرفی با توجه به علایق و سلایق مشتریان عزیز در 50 رنگ مخـتلـف قـابـل اجرا است.چرم ها از بالاترین کیفیـت برخوردار بـوده و در برابرسایش و ضربه مقاوم است بطوریکه به مدت 5 سال شامل گارانتی میباشد.جنـس فـوم مصرفی از بهـتـریـن نـوع فـوم فشـرده سـرد می باشد که طی استفاده بلند مدت تغییر شکـل نمیدهد.دیگر ویژگی قابل توجه این صندلی ها دارا بودن دو موتور مجزا با قدرتN 8000 است که حرکت آن توسط موس کنترل می شود. از آپشن های افزودنی و کـاربـردی ایـن محصولات امـکـان افـزودن کنترل از راه دور توسط ریموت و نصب ماساژور درون صندلی است که با توجه به درخواست مشتری تولید می شود.دارای شاسی فولادی سنگین و مستحکمی است که مانع تکان خوردن ولرزش صندلی هنگام کار می گردد.به دلیل نوع متمایز شاسی صندلی و نحوه قرار گیری مـوتـور در شاسی ارتفاع پایه این صندلی ها در مقایسه با سایر صندلی های عـرضـه شـده در بـازار، در انـدازه بیـشـتری قابل تغییر است که هنگام رسیدن به حداکـثـر ارتـفـاع ،حرکت توسط قطع کن اتـوماتیک متوقف می شود، همچنین با تنظیـم زاویـه پشتی و پشت پایی از این صنـدلی ها می تـوان به عنـوان تخـت استفـاده نمـودبعلاوه در بعضی نمونه ها ارتفاع دسته هایی صندلی نیز قابل تغییر است. دارا بودن زیرسری متحرک دو محوره که جهت سهولت در استفاده با توجـه بـه نحـوه قرارگیـری سـر در زوایـای مخـتـلف قابل تغییر است. بدنه فلزی صنـدلی ها در دو رنـگ کـوره ا ی سفـیـد و مشکی بـوده ولیکن بنابر نیاز مشتری برای ایجاد هارمونی رنگ در سالن مد نظر و افـزایش جلـوه آن ، رنگ بدنه در فرآیندآبکاری به طلایی و نقره ای قابل تبدیل است . پوشش فلزی از استحکام بالایی برخورداربوده و در برابر رطوبت و خوردگی مقاوم است. بـرای حفظ آراستگی ظاهری،دوخت و برش روکـش های صندلی توسط دستـگـاه های به روزCNC با دقـت و ظرافـت بـالا انـجـام می شـود.

صندلی برقی کد ۱۰۲ فاپکو دارای دو موتور مجزا با قدرت ۸۰۰۰ میباشد.
پشتی صندلی، زیرپایی و ارتفاع صندلی قابل تنظیم با موس پایی میباشد.
چرم صندلی از بالاترین کیفیت برخوردار هستند که شامل ۵ سال ضمانت میباشد و در ۵۰ رنگ قابل سفارش میباشد.
جنس بدنه از جنس فلز و از فوم سرد استفاده شده است .
صندلی برقی کد ۱۰۲ شامل ۲ سال ضمانت و ۵ سال ضمانت بدنه میباشد

صندلی برقی کد 102
حداقل طول: 120
حداکثر طول: 170
عرض: 64
حداقل ارتفاع: 76
حداکثر ارتفاع: 63
نحوه ی ارسال بار و کالا تجهیزات آرایشگاهی فاپکو، صندلی برقی، صندلی جکی، صندلی آرایشگاه
تمامی محصولات تجهیزات آرایشگاهی فاپکو شامل پنج سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.