صندلی جکی

22,000,000 تومان

کد محصول: 437

وضعیت: موجود

توضیحات کوتاه محصول

این صندلی منحصرا تولید می‌شود و با زیبایی AGS توزیع می‌شود. با توجه به کیفیت بالای صنعت - لطفا آن را به عنوان صندلی‌های مشابه در بازار اشتباه نکنید - آن‌ها متفاوت هستند.

اطلاعات جامع

توضیحات کامل در پایین صفحه

قدرت، آسایش و راحتی صندلی جکی صندلی آرایشگاه
صندلی آرایشگاه از قالب‌کاری سنگین ساخته شده‌است، با اسفنج با چگالی بالا که از چرم پوشیده شده است. صندلی سالن طوری طراحی شده‌است که می‌توانید به پشت صندلی‌های آرایشگاه تکیه کنید و جهت راحتی و آسایش، پاهای خود را روی صندلی راحتی قرار دهید. صندلی آرایشگاه صندلی آرایشگاهی صندلی جکی صندلی برقی صندلی کوپ صندلی باربر.

سازگاری و انعطاف پذیری صندلی آرایشگاه صندلی کوپ
صندلی سالن مجهز به پمپ هیدرولیکی با قدرت بالا است (هرگز آن را به عقب نکشید)، که به آرامی بر روی میله بالابر به منظور تخلیه هوا از پمپ هیدرولیکی استفاده می‌کند. نیازی نیست که هر بار به پایین پا بگذارید. اگر نیاز دارید که ارتفاع صندلی سالن را کم کنید، روی کف بنشینید و یا پا بگذارید.

ساشی و پایه‌ی ضدلغزش
پایه صندلی سالن ما روی پایه فلزی صاف و صاف استیل قرار دارد، که یک حلقه لاستیکی دارد تا از چنگ زدن زمین شما جلوگیری کند. این حلقه‌ی لاستیکی همچنین از ایجاد صدای ناهنجار هنگام حرکت صندلی جلوگیری می‌کند. چرم این صندلی و همچنین پایه‌ی فلزی و استیل آن، کار را برای تمیز کردن بسیار ساده می‌کند. صندلی جکی صندلی برقی صندلی آرایشگاه صندلی آرایشگاهی صندلی کوپ صندلی باربر.

بسته‌بندی و کنترل کیفیت
در بسته‌بندی صندلی تمام لوازم جانبی قرار می‌گیرند. بسته‌بندی‌ها به شکلی هستند که از هر گرونه خراش و یا خرابی جلوگیری می‌کند. همچنین تمامی پیچ‌ها و بست‌ها با دقت و ظرافت بسته شده‌اند. تمامی محصولات پس از مرحله‌ی تست، آزمایش و کنترل کیفیت برای بسته‌بندی ارسال می‌شوند. صندلی کوپ صندلی جکی صندلی برقی صندلی آرایشگاه صندلی آرایشگاهی صندلی فاپکو صندلی باربر.


test
صندلی جکی
وزن: ۲۸
بازو به بازو: ۲۱.۵
عمق جایگاه: ۲۰.۵
ارتفاع: ۴۵ . ۵
جایگاه زمین: ۲۶
قطر پایه: ۲۶.۸
سازگار با ارتفاع پمپ: ۱۵.۸ ۲۲.۶

اطلاعات بیشتر را می‌توانید از تصاویر در گالری محصول بدست آورید.
نحوه ی ارسال بار و کالا تجهیزات آرایشگاهی فاپکو، صندلی برقی، صندلی جکی، صندلی آرایشگاه
تمامی محصولات تجهیزات آرایشگاهی فاپکو شامل پنج سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.