سرشور

4,500,000 تومان

کد محصول: 319

وضعیت: موجود

توضیحات کوتاه محصول

شیر آلات، کاسه و چرم درجه یک طراحی بینظیر و استاندارد بدنه فلزی رنگ کوره‌ایی ضد اب نشیمن لمسه بسیار راحت فوم سرد مرغوب، کیفیت بالا گارانتی 5ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ساله

اطلاعات جامع

توضیحات کامل در پایین صفحه

از تجهیزات مهم و حیاتی هرسالن سرشور است که باید در انتخاب آن دقت لازم را به خرج دادزیرا سرشور هایی که از راحتی کامل برخوردار نبوده عوارضی مانند کمردرد و گردن درد را به همـراه می آورد و باعث آزرده خاطر شدن مشتری و نارضایتی ایشان از عملکرد شما خواهدشد.
از تجهیزات مهم و حیاتی هرسالن سرشور است که باید در انتخاب آن دقت لازم را به خرج دادزیرا سرشور هایی که از راحتی کامل برخوردار نبوده عوارضی مانند کمردرد و گردن درد را به همـراه می آورد و باعث آزرده خاطر شدن مشتری و نارضایتی ایشان از عملکرد شما خواهدشد. سرشورها باتوجه به تنوع سلیقه ها در3 نوع متحرک،خوابیده و ایستـاده تولیـد می شـود .
روکـش صندلی تمام سرشورها از چرم مرغوب تنفسی بوده که دارای تنوع رنگ به همـراه 5 سـال گـارانتی می باشد.دقت و حساسیت بسیار بالایی صرف برش و دوخت روکش این صندلی هـا شـده اسـت،که همچنین فوم صندلی ها ازنوع سرد است که براثر گذر زمان فرو نمی نشیند و آسیـب نمی پـذیرد. جنس کاسه سرشور ها از سرامیک با کیفیت و مقاوم بوده که از استحکـام بـالایـی بـرخـوردار و در رنگ های سفید ومشکی قابل تولید است. شیرآلات بکاررفته ازجنس استیل کروم هستند که دارای ورودی آب گرم و سرد و دوش چند حالتـه است.درمجموعه فاپکو تلاش براین است که ضمن رعایت ارگونومی محصولات ، به زیبایی آنها توجـه شو دتا علاوه بر استانداردهای لازم جلوه ای زیبا و دلنشین به سالن شما ببخشد.
نمونه کاسه متحرک دارای نشیمن بسیارراحتی بوده واحساس رضایت مشتری را حیـن استـفـاده از سرشور برای شما به ارمغان می آورد زیرادراین مدل علاوه بر داشتن کاسه سرشـو رمتـحـرک کـه باتوجه به نحوه قرارگیری سر در زوایای مختلف قابل تنظیم می باشد،دارای صندلی متـحـرک نـیـز هست .شاسی فنری که در پایه صندلی سرشور تعبیه شده به صندلی امکان خم شـدن به عـقـب را می دهد این امکان سبب تسلط هرچه بیشتر استادکارهنگام شست و شو شده و فیکس شدن گردن روی سرشور باعث عدم ریزش آب به بیرون ، گردن و لباس مشتری می شود.دراین مدل ها می توان ازکـوپ های مختلف جهـت ست کردن با سرشور استفـاده نـمود. بـدنه سـرشـور از جنـس فـلز مستحکم و ضد آب و ضدزنگ می باشدکه به رنگ های سفید ، مشکی ، طلایی ، نقره ای قابل تغییرمی باشد. نوع بعدی سرشورهای خوابیده است.
این سرشورها مطابق با فرم بدن طراحی شـده و گـودی کمـر کاربررا پر می کند و مانع ازدرد وگرفتگی آن در طول مدت استفاده می شود.این محصولات در شکل های ظاهری متنوع با دسته های استیل ، پلاستیکی ، تمام چرم و...عرضه می شود. نمونه های بعد سرشورهای ایستاده هستند که بدنه آن به شکل کمد طراحی شده و برای قـراردادن وسایل مورد نیاز میتوان از آن استفاده نمود.این مدل ها مناسب سالن هایی هستند که از فضای ‌کافی برای چینش تجهیزات برخوردار نبوده ، با تهیه این نمونه علاوه بر مجهز کردن سالن خود به سـرشور از اشغال فضا درابعاد بزرگتر جلو گیری نموده اید.جنس این کمـد از MDFاعلاسـت که در رنـگ های متنوع قابل سفارش و تولید است.

سرشور
نحوه ی ارسال بار و کالا تجهیزات آرایشگاهی فاپکو، صندلی برقی، صندلی جکی، صندلی آرایشگاه
تمامی محصولات تجهیزات آرایشگاهی فاپکو شامل پنج سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.